KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8203049
nr 820 3049
Akvarell
signerad, 1897, Månsken, 26 x 41
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 april 2013
kl 19:33:42
300 kr
450 kr
400 kr
700 kr
600 kr
800 kr